O nas

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaprezentować Wam kolekcje starannie wybranej odzieży
dziecięcej.

Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe. Jako rodzice chcemy dla dzieci tego, co najlepsze. Chcemy, by czuły się komfortowo, by mogły być sobą i realizować swoje pasje. W naszym sklepie znajdziecie ubrania i dodatki w żywych, przyciągających wzrok kolorach, które z pewnością wyróżnią
Twoje dziecko i podkreślą jego styl.

Bardzo ważna jest dla nas jakość ubrań, które nosimy – my, dorośli, oraz nasze dzieci. Wybierając produkty do sklepu zwracamy uwagę, by były bezpieczne, wykonane z najlepszych tkanin, z poszanowaniem środowiska, by wpisywały się w ideę „less waste”. Chcemy, by były jednocześnie piękne i funkcjonalne. Takie, które używane będą wielokrotnie przez dzieci nasze, naszego rodzeństwa, znajomych. Ubrania, które „pójdą w świat”.

Dokładamy wszelkich starań, by wybierać marki nieobecne dotychczas w Polsce:

  • Maison Mangostan to wielobarwne szaleństwo prosto z Hiszpanii. Marka stawia na kolor i wzory inspirowane muzyką i sztuką. Jest szalona, idealnie podkreśla dziecięcą osobowość.
  • Maison Tadaboum to kolorowa odzież i zabawne printy. Marka stawia na neutralne płciowo ubrania, które spodobają się i chłopcom i dziewczynkom.

 

Na tym nie poprzestajemy.

Jesteśmy przekonani, że produkty dostępne w naszym sklepie skradną Wasze serca, a Wasze dzieci je pokochają.

Cieszymy się, że jesteście z nami!